Spoštovani starši!

Prehajamo v počitniško obdobje delovanja vrtca Hoče in Rogoza. Zaradi gradnje novega vrtca, bomo še vedno delovali na začasnih lokacijah, kot je navedeno v nadaljevanju teksta. Prav tako še vedno ostajajo ukrepi glede preprečevanja okužbe z virusom COVID-19. Prosim, da si vse informacije pozorno preberete.

Ostaja ukrep – zagotavljanje zadostne fizične distance in dosledno izvajanje higienskih ukrepov, ki so veljali do sedaj ob prihodu v vrtec, vstopanju in gibanju po vrtcu ter odhodu iz vrtca.

Starši, ki pripeljete otroka v vrtec imejte obvezno zaščitno masko in si pri vhodu razkužite roke. V garderobo skupin vstopajte posamično. Če je v garderobi pred vami že nekdo, počakajte da odda otroka, zapusti garderobo in šele potem vstopite. Otroka slečete in preobujete v copate. Oblačila in čevlje pospravite na ustrezno mesto. Pred predajo otroka vzgojiteljici, mu v garderobi s toplo vodo in milom umijete roke. Ko predate otroka zapustite vrtec. Enaka pravila veljajo, ko pridete po otroka v vrtec.

Oddelki vrtcev delujejo v skladu z veljavnimi normativi, ki jih določajo predpisi s področja predšolske vzgoje.

S 1. julijem 2020 bodo otroci vrtca Hoče in vrtca Rogoza na lokacijah:

VRTEC HOČE

Skupine: POLŽKI, ŽABICE in  RAČKEstari del vrtca Rogoza že od 26. junija 2020  (vhod v vrtec je s strani igrišča).

Telefon:  051 693 511

Skupine: VEVERIČKE in ZAJČKI, ČEBELICE in MEDVEDKI, SRNICE,  MUCE in PIKAPOLONICEv telovadnici OŠ Dušana Flisa Hoče.

Telefon:  041 426 297  (Veveričke in Zajčki)

Telefon:  041 426 321  (Čebelice in Medvedki)

Telefon:  041 426 357  (Muce, Srnice in Pikapolonice)

VRTEC ROGOZA

Skupine: COFKI, MEHURČKI, NAVIHANCI, RAZISKOVALCI IN USTVARJALCI  –  v novem delu vrtca Rogoza

Telefon:  (02) 616 53 17

Priporočila:

• Ko prinesete pleničke, čistilne robčke, naj bodo le ti označeni z imenom vašega otroka.
  • Otroci v vrtec ne prinašajo igrač.
  • Dude, ninice za najmlajše so dovoljene izjemoma. Pospravljene so v omarici otroka v plastični vrečki in ju bo vzgojiteljica dala otroku v času počitka.
  • Rezervna oblačila prinesite s seboj kot običajno.
  • Svetujemo, naj pripelje in odpelje otroka v vrtec samo ena odrasla oseba iz istega gospodinjstva.
  • Komunikacija s starši bo potekala preko telefona, e-pošte, pisnih sporočil na vhodnih vratih in spletne strani vrtca.
  • Zunanja igrala so v uporabi v skladu z navodili NIJZ.
  • V vrtec lahko pripeljete le zdravega otroka.

Če zboli otrok z vročino in drugimi znaki akutne okužbe dihal, ga bomo odpeljali v izolacijski prostor, kjer bo z vzgojiteljico počakal na prihod staršev.

Lepo vas pozdravljamo in želimo lepo ter zdravo poletje.

Pripravila:

Pomočnica ravnatelja: Marija Trpin:                              Ravnatelj: Alojz Velički